!úl..

9. července 2008 v 11:49 |  New Group
!úl..
black/death/heavy/hardcore/emo

kapela: basa - andy, kytary - vojta a peet, bicí - tom, zpěv - zubuch, manager - hanka
nahrávky: demo 2004, kompilace časopisu Move Your Ass, kompilace festivalu ABC, !úl.. 2008 Quatuka Records. (obsahuje dvě nahravky 7 písniček z roku 2007 a 4 z roku 2004)
společné koncerty: Haven Shall Burn, Caliban, Deadlock, Fall of Serenity, Julith Krishun, Wojtzech, Neuva Etica, Liar, Sunrise, Bridge to Solace, Fluid, Alamogordo, Born Again, Thema 11, Ingrowing, The Plastic People of the Universe, Balaclava, Wojtyla, Sidhe, Oppenheimer a mnoho daších
Podporujeme: všechny nezávislé, udergroundové a DIY aktivity. Organizace hájící zvířecí a lidská práva.

BIO

Je to asi pět let zpátky, kdy se po sedmi letech náhodou potkali Vojta s Peetem. Během několika vět se dostali k muzice, vegetariánství, oblibě v kouření marihuany, prozradili si, že oba zkouší hrát na kytaru podle zpěvníku Já písnička a podezřele se na spoustě kapel i postojů shodovali. Peet zrovna nějak šéfoval basu v emo kapele "Nela" (Vagi, Biker, Roman, Charlie...) a Vojta ihned vyrukoval s přáním se také v nějaké kapele realizovat. Roman v tu dobu Nelu opouštěl, tudíž byl Vojta přizván na zkoušku. Ta proběhla a pak se to posralo. Od tý doby se Peet s Vojtou s pravidelnou nepravidelností scházeli, brnkali na kombíčka emárny a řádně nakouřený se smáli tomu, co by to asi bylo za demenci, kdyby se nějaká kapela jmenovala ÚL.
Pár měsíců na to poznali bubenici Mahulenu, mikrofonu se ujal improvizátor Biker a tím by se asi dal určit vznik kapely. Peet byl v tu dobu ortodoxně přesvědčen o názvu ÚL, Mahulena též. Vojta ten název pořád nebral vážně, ačkoliv se smíchy dusil, kdykoliv si na to vzpomněl. Biker byl zásadně proti.
Ještě nějaký čas se zkoušelo inkognito, avšak nakonec všichni čtyři zatoužili tvořit pod názvem. Nejvhodnější způsob, jak se "dohodnout", se zdál být los. V tu dobu už Peet o ÚLu přesvědčenej nebyl, proto do klobouku napsal nějakou blbost, Biker jakbysmet a Vojta s Mahulenou vhodili striktně ÚL. Papírek s tímto názvem vylosovala nezávislá pozorovatelka Evka, která brzy na to zaujala v kapele post basistky. Konečný název tedy po drobných úpravách zněl a do dnešních dnů zní " !úl.. ". Prosíme všechny, aby tuto formu ctili, jsme na to dost hákliví.
Krátce na to !úl.. opustil Biker a zkoušelo se "jen tak". V tu dobu bylo naše štýlo poměrně neucelené. To je nutno zmínit především proto, že hloupý název nemá nic společného s metalovou technikou známou jako "včelín".
Na podzim roku 2002 byl Vojta přibrán do Balaclavy a díky seznamovacímu agentovi Pavlovi Nezvalovi poznal ex-zpěváka Voice Inside Marka. !úl.. v tuto dobu konečně začínal být kapelou. Nic nebylo ztraceno ani po brzkém odchodu Mahuleny. Celí udýchaní jsme doběhli Kabáta, který zrovna tlačil káru z bubnama ke kontejneru. Pod lákavou nabídkou vysokých výdělků na koncertech, nekonečné slávy, polonahých slečen a tofu naši nabídku přijal.
Po několika málo koncertech a nahrání singlu opouští kapelu hned dva členové - Evka a Marek. Ruiny Voice Inside = nevyčerpatelná studnice personálního zásobování záhy poskytla pana Misku coby basistu. Miska kapelu zhruba po půl roce účinkování z časových důvodu opouští. Bez velké prodlevy se jeho postu ujímá funkyjazman a čmáral Andy. V lednu se konečně objevil nový chrlič krve! Jsme šťastní a veselí z opět kompletní sestavy. Po několika odehraných koncertech společnými silami nahráváme u Zdeňka Šikýře nové CD a připravujeme se na koncertování. Takže.... sejdeme se v pekle. Váš !úl..
VIDEO
Na youtube můžete shlédnout video z koncertu na 007http://www.youtube.com/watch?v=_tOYKIcFQsk
MYSPACE
případně můžete navštívit náš profil na myspace
TRIKA A CD
CD Kč 150,--
Triko Kč 150,--
CD + Triko 200,--

Koncerty

datumměstoklub/festivaldalší vystupujícívstupné
11.07.2008Brandýs nad Labemměstské kinoTortharry, Colymbosathon Eplecticos
03.10.2008PrahaMIladaSHEEVA YOGA, DYSNEY, NOT
04.10.2008TepliceupřesnímeSHEEVA YOGA, DYSNEY, NOT
11.10.2008PrahaKRHFEST-Toulcův DvůrLahar, Flowers for Whores, Wollongong, Fetch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu!!!

***Clik*** 100% (901)

Komentáře

1 Ametk@ Ametk@ | Web | 9. července 2008 v 12:10 | Reagovat

nechtela by ses zapojit do souteze mam tam SONB a jiny treba si muzes adoptowat pixelku atd pllosííím jukni se....

2 LucCcCy → tvoje lovííí ♥SB♥ =)) LucCcCy → tvoje lovííí ♥SB♥ =)) | Web | 9. července 2008 v 13:13 | Reagovat

přečti si u mě nové hodnocení SBček =)

3 Lenča♥SB♥ Lenča♥SB♥ | Web | 9. července 2008 v 16:30 | Reagovat

xD

4 Wlast!nka SB cO tě LááFuje♥ Wlast!nka SB cO tě LááFuje♥ | Web | 9. července 2008 v 18:34 | Reagovat

AhUjky LáfKo jaQ se Másh..? JešTě jsI se u Mě neZapsAla dO "TříděNí sBécZeQ" dYžtaG cLiknI na WeB..

5 kajushenka SB♥ kajushenka SB♥ | Web | 9. července 2008 v 20:30 | Reagovat

nepoznam ich..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama