Info o Rock For People a předprodejích na pražské koncerty

19. května 2008 v 15:47 |  Novinky!!!
Pražská agentura Conspiracy vydala v pátek tiskové oznámení, týkající se několika jí připravovaných akcí - zejména pak koncertu BILLY TALENT a ANTI-FLAG, který se uskuteční v pondělí 23. června v hale Folimanka : "Upozorňujeme zájemce o společný koncert BILLY TALENT a ANTI-FLAG, že k 15. 5. byly vyprodány již více než dvě třetiny celkové kapacity vstupenek.

Doporučujeme proto všem potenciálním návštěvníkům koncertu využít včas možností předprodeje, a to v sítích Ticketpro nebo Ticketportal. Obdobná situace se týká i vystoupení kanadských SILVERSTEIN (8. 6. v Lucerna Music Baru), na něž je zatím vstupenek dostatek, ale po zkušenostech z koncertu Rise Against, který se konal ve stejném prostoru, rovněž apelujeme na jejich včasný nákup - vyvarujete se jím jakýchkoliv možných komplikací na vchodu.
Zároveň s radostí potvrzujeme letošní opětovnou spolupráci s festivalem Rock For People, díky níž na jeho letošním ročníku opět vystoupí několik nám blízkých interpretů. Ve čtvrtek 3. 7. to budou dvě New York Hard Core legendy, MADBALL a H 2 O, a rovněž kanadští indie-punkeři INVASIVES, v pátek 4. 7. pak nestárnoucí sympaťáci DONOTS a jejich krajané MONTREAL, dále moderní hardcore zastupující Britové ENTER SHIKARI a Italové HOPES DIE LAST, a za českou scénu pražští rockeři THE AIRBAGS."
kvakpunkrock.cz
HlO hLo..jÁáÁ nA bIlLy tAlEnt uŽ lUpEn mAm....lol...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 KAROLÍNA KAROLÍNA | Web | 19. května 2008 v 15:55 | Reagovat

hey krásné záhlavčo fagt =) Hanna je best!! =)

2 Arya Arya | Web | 22. května 2008 v 14:54 | Reagovat

My už můžeme bejt v klidu,viď? xD To je dobře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama