Info o NT

14. února 2008 v 19:50 |  Nevada Tan
Nevada Tan je Německa kapela z Hamburgu. Jejich hudební styl je směska rocku a rapu.Tvoří ji 6 kluků Franky (19, zpěv), Timo (19, rap a kytara), David (19, kytara, klavír a zpěv), Linke (20, basová kytara, kytara a zpěv), Jan (19, DJ) a Juri (20, bubny).Jinak byli předkapelou Killerpilze.Prvním singlem je Revolution (Revoluce), který vyšel 30. března, 8. června vyšel druhý singl Vorbei (Pryč) a třetí 24. srpna Neustart (Nový začátek). Jejich album Niemand hört dich (Nikdo tě neslyší) vyšlo 13. dubna.

Kluci se poznali ve škole. Jen zpěvák ještě chyběl. Na jejich inzerát do vznikající skupiny se na internetu přihlásil Franky. "Od začátku jsme věděli, že bychom mohli něco dokázat, protože v tomhle složení něco takového ještě nebylo."
V roce 2002 si dali název Panik, až teď v roce 2007 ho změnili na Nevada Tan. (Tohle jméno má hrozné pozadí: v roce 2004 zavraždila jedenáctiletá japonská dívka brutálním způsobem svou spolužačku. K ochraně pachatelky bylo její pravé jméno drženo v tajnosti. Na veřejnosti ji nazývají jen "Nevada Tan".)
Během práce na albu Nevada tan sotva opustili studio. Někdy tam dokonce i přespali. Jako motivaci si tam s sebou vzali echo, které Timův otec před lety vyhrál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama