Únor 2008

Animačka

26. února 2008 v 17:35 Vyhrané v bleskajdě
Animačka od Týnky

Jsem v SONDesign!!

26. února 2008 v 9:21
Tak komu se líbí muj blog,tak mi pls dejte hlas na http://pavlushy.blog.cz

Soutěž o nej blog-Přihlášky

25. února 2008 v 8:31 SON.....???
Stači napište do komentů.
1)Tvojí přezdívku
2)Adresu tvého blogu
Jmenovka

24. února 2008 v 17:52 Vyhrané v bleskajdě
Od Pavlushy

Kdo to je???

23. února 2008 v 12:25
Schválně jestli někdo uhádne jaký známý spěvák tohle je??
Chcete poradit??
Jak jsem řekla je to spěvák.Skupina ve které spíva má čtyři členy a pochází s Německa!
Tak co víte???
Já tuhle skupinu nemusim,ale jako hádanka mi to přišlo super.
A co vy máte je rádi???

Emo boys *5*

23. února 2008 v 12:18

Fotečky skupiny

22. února 2008 v 20:34 Sum 41
Sums se představili na tomhle světovym fesťáku už poněkolikátý za sebou a i letos tam nechyběly hvězdy jako Avril Lavigne, Gwen Stefani, The goo-goo dolls nebo třeba Black eyed peas
:-P

Info

22. února 2008 v 20:21 Sum 41

Sum 41- Info

Tato vynikající kanadská punkrocková kapela vznikla v roce 1996 na předměstí Torontského Ajaxu. Zakládajícími členy byli Bizzy D a Stevo 32 (Jestli to někoho nenapadlo jde o přezdívky). Dalšími členy kapely byli Cone a Dave BorwnSound (byli z nepřátelského gangu které proti sebe bojovaly). Název vznikl podle toho, že byl 41. den léta (Summer zkráceně Sum).
Své první album vydávají v roce 2000 pod nahrávací společností Island records. Jmenuje se Half Hour Of Power (má necelou půl hodinu). Má 11 skladeb a k písni Makes No Difference (podle mě nejlepší na albu) natáčejí videoklip, který existuje asi v pěti verzích, protože televize jej nechtěla v původní verzi vysílat.. Album ani kapela nemá velký úspěch.
Druhé album vydávají v roce 2001 opět u Island records. Jmenuje se All Killer No Filler. Pilotní singl Fat Lip i celé album má velký úspěch a ve světových hitparádách se umisťují na prvních místech (ČR-Zlatá Medůza 11 místo). Natočili 4 nízkorozpočtové videoklipy(Fat Lip, Motivation, In Too Deep, Pain for Pleasure). Vyrovnávají se kapelám jako jsou Blink 182, kterým dělají na turné předkapelu. Později se vydávají i na vlastní turné. Koncerty se ale stávají pro manažera Greiga Noriho noční můrou. Kapela ničí vše co vidí, hotelové pokoje, autobus kterým jezdí na koncerty,... Nakonec jim Greig dává kameru aby všechny své šílenosti natočili a všechny škody zaplatí. Kapela začne řádit, stříkají po lidech stříkacími pistolemi, házejí z balkónu po lidech kondomy naplněné zkaženým mlékem,... Své nahrávky vydávají na DVD Introduction To Destruction.
Dalším úspěchem byl singl What We're All About, který se stává jednou ze skladeb na soundtraku k filmu Spiderman. Skladba se již objevila v jiné verzi na jejich prvním albu. Tahle verze byla ale mnohem lepší a natočili k ní svůj asi nejlepší videoklip.
Kapela dospívá a to se také odráží na jejich novém albu, které vychází koncem roku 2002. Album Does This Look Infected? je tvrdší než předchozí alba, ale skladby si stále zachovávají svou melodii. Album se slávou vyrovnává albu AKNF. K pilotnímu singlu Still Waiting natáčejí videoklip. Po něm přichází další singl The Hell Song a další videoklip k této skladbě a ke skladbě Over My Head (Better Off Dead), další koncerty a další DVD Shake Bombs And Happy Endings, Live In Tokyo.
Kapela se začíná věnovat charitě. Při natáčení charitativního dokumentu v Kongu málem zahynou, když se dostanou do přestřelky. Naštěstí je zachrání jistý Kanaďan Chuck Pelletier z OSN, který nemá ani tušení kdo jsou. Slibují mu, když to přežijou, že po něm pojmenují své nové album. to vychází v říjnu roku 2004. Je opět jiné než předchozí alba. S neopunkem už toho má společného pramálo, snad na jednu výjimku. Album je na jednu stranu hodně tvrdé a na druhou se tam najdou téměř popové písně (asi jako komerční tah). Propagaci zahajují singlem We're All To Blame a Pieces, ke kterým natočili videoklipy.

NEW INFO

22. února 2008 v 20:14 From First To Last

FFTL jsou bez Sonnyho!!!!

Zásadní změny nastaly u From First To Last. Kapela se rozloučila se zpěvákem Sonny Moorem, který se opět vzdal vystupování, tak jako už na Warped Tour, kvůli problémům s hlasem. Zpěvu se ujal kytarista Matt Good.

Kapela se k celé věci vyjádřila: "Sonny Moore opustil kapelu a pracuje na své sólo kariéře. Byli jsme ve studiu, psali nové věci a připravovali se na let do Los Angeles, abychom se tam setkali s Rossem Robinsem a Sonnym, když jsme se dozvěděli, že nás opouští. Víme, že odchod Sonnyho bude velkou ránou pro spoustu našich fanoušků a je nám líto, že se nám takové věci stále stávají. Všichni jsme se snažili udělat kompromis, ale někdy umělci prostě musí dělat věci po svém."

From First To Last měli být na turné s Atreyu, ale skupina odřekla kvůli Sonnyho problémům s hlasem. "Velmi podobná věc jako na Warped Tour se opět stala téhle kapele", spekulovali Atreyu. "Náhoda? Blesk udeřil znovu? Každý příběh má dvě strany. My máme naši, oni jejich."

Mimo to se skupina rozešla s Capitol Records a je tak dalším odchozím z tohoto labelu během posledního týdne. Kapela se rozhodla nahrát album vlastními silami.

Další novinkou je ohlášení spolupráce s labelem Suretone, do jehož stáje patří například Angels & Airwaves nebo New Found Glory.


Info o členech.

22. února 2008 v 20:11 From First To Last
Jméno: Soony Moore
Věk: 19
Datum narození: 15. 1. 1988
Původně z: LA, California
Stav: volný :o)
Kouří: ano
Pozice: zpěv + taky někdy hraje na kytaru
!!!!!!!(To srdíčko jsem tam neudělala já)!!!!!!!
Jméno: Derek Bloom
Věk: 23
Datum narození: 30. 1. 1984
Původně z: Floridy
Stav: zadaný
Kouří: ano
Pije: ano
Pozice: bicí
Jméno: Matt Good
Věk: 23
Datum narození: 11. 2. 1984
Původně z: New Hamprise
Stav: volný :o)
Kouří: ne
Pije: ano
Pozice: kytara, zpěv
Jméno: Travis Richter
Věk: 25
Datum narození: 3. 11. 1981
Původně z: Alabamy, Georgia
Stav: zadaný
Kouří: ne
Pije: ano
Pozice: kytara

Diolomy pro mě

22. února 2008 v 16:23 Vyhrané v bleskajdě

Diplom od Lucccy

Diplom od Pavlushy

Diplom od kikin

Diplom od Monči

Diplom od Dendy

Diplom od tweenssisters

Diplom na newlive.blog.cz

Diplom od Kelcap

Diplom od will

Dipnom od Nikči

Diplom od Čertíka
Společní diplom od Lucinky
Diplom od Lucinky
Od Pavlushy
Diplom od Týny
Diplom od Týmy
Diplomek od Soničky
Diplomek od Izumi
Diplomek od kamoshy
Diplom od Kristy
Diplom od D!ju$hk@

Hodnocení Emo boys!!!

21. února 2008 v 18:03
Tak tyhle jsou podle lidiček ti nejhnusnější Emo boys!
Já na to?:každej je nějaký...!!!

Info o Paramore

20. února 2008 v 19:32 Paramore
Paramore je pop-punková skupina z Tenessee-Franklinu.